Duben 2012

1-příběh s Niallem

30. dubna 2012 v 17:26 | katy |  Dream with 1D
Děkuju mocTerezeMachové,která mi tenhlet příběh poslala je nádherný určitě stojí za to abyste si ho přečetli.
________________________________________________________________________________________________________________

Bylo léto a já jsem byla v Anglii ale bohužel ne v Londýně jak jsem plánovala ale u tety v Cambridgi. Chodila jsem tam do školy protože teta tam učila. Nabylo to špatné, aspoň jsem si zdokonalovala mou nedokonalou angličtinu. Mohu děkovat Bohu za to, že to léto jsem v Cambridge byla, protože nastal nečekaný spád věcí.
Bylo teplé odpoledne a tak jsme si s kamarádkami řekly že pojedeme na blízkou pláž. Ve vlaku bylo horko na umření, ale najednou mě polil studený pot. Okolo našeho kupé přešla parta kluků a já jsem si všimla toho blonďatého modrookého kluka který se na mě usmál. Myslela jsem si že už ho nikdy neuvidím, ale to sem se šeredě zmýlila.
Konečně jsme po té cestě vlakem vystoupili a šli k pláži. Lottie se mě pořád ptala ,,Coi ti je seš nějaká zamlklá" a já jen pokrčila rameny ale Lottie se nenechala jen tak odbýt ,,Bo tak řekni mi to."žadonila a já jsem jí pořád říkala ,,nic se neděje" nakonec se mě zastala Lauren ,,No tak Lottie nech už jí" byla jsem Lauren neskonale vděčná.
Konečně, konečně už jsme byli na pláži a co tam nevidím toho krásného usměvavého blonďáčka s krásnýma modrýma očima s partou kluků.Cítila jsem že rudnu jak rak, protože on se na mě podíval a znova se usmál.,,Počkat, kam jde,coooo kam de?" říkala jsem si. Šel ke mně, a Lauren s Lottie na sebe mrkly a uháněli pryč, chtěla jsem se vydat za nimi, ale nějak jsem zůstala stát na místě. Konečně došel ke mně a představil se ,,Ahoj, já jsem Niall a ty jsi?" a samozřejmě přišla moje inteligentní odpověď,,No…ech…no….mm….já jsem Terka."Pobaveně se na mě podíval ,,Krásné jméno, ty asi nebudeš z Anglie co?"
,,No to opravdu nejsem jsem z Česka z jedné malé….." ,,Já vím kde je Česko" přerušil mě.
Vybídl mě abychom se šli projít po pláži a jeho kamarádi jak jsem si všimla někam zmizely s Lottie a Lauren .
Byla to moc krásná procházka aspoň pro mě. Povídali jsme si a párkrát jsme se zastavili abychom se políbili.Bylo už dost pozdě když jsme s Niallem nasedli do vlaku. Čím víc jsme se blížili k Cambridgi tím víc sem si byla jistá že už ho nikdy neuvidím, bylo mi do breku, ale užívala jsem si poslední chvíle s ním.Když vlak zastavil tak jsme se dlouze políbila a pak jsem vystoupila. Dlouho do noci sem jen tak bezcílně bloumala po Cambridgi až jsem se dostala k tetině bytečku. Když jsem k ní přišla bylo lehce po půlnoci, teta na mě čekala, kupodivu se ani nezlobila, jen se ptala jaký byl ten a takový blbosti.
Teta mě ráno vzbudila v 8:00 a já sem vůbec nechtěla stávat ale musela jsem, nejradši bych se zahrabala pod zem a zůstala tam.Včera, právě včera jsem se líbala s tím nejpřesnějším klukem na planetě, právě včerejšek byl můj nejlepší den, ale rychle vyprchal.Bylo mi fakt na nic, ale do tý školy sem musela protože mi jí rodiče platili a protože by to moje teta nedopustila abych tam nešla.
Ve škole to byl fakt děs jen Lottie a Lauren mi zvedly trochu náladu.Prý se Lottie seznámila na tý pláži s nějakým Zaynem a Lauren s Harrym.Neměla jsem náladu na to aby mi vypravovaly jak si to s nima užily, ale poslouchala jsem je.No takže sem to tam opravdu nějak přežila.
Když sem se dovlekla domů tak co tam nevidim pugét rudých růží a řekla jsem si že budou asi pro tetu páč mě tu nikdo nezná teda nikdo krom Lottie a Lauren neví kde bydlím.
Tak jsem je vzala dovnitř a dala je na stůl.A z té květiny vypadl lísteček na kterým bylo napsáno: ,,Sweatheart to je pro tebe, Tvůj Niall" a ještě tam bylo jeho číslo, já myslela že se zbláznim radostí. Hned jsem mu napsala že děkuji za kytky a on mi odepsal jestli bychom se nemohli zítra sejít. Okamžitě jsem mu odpověděla že jo, a tak jsme se domluvili na druhou na vlakáči.
Utekla jsem ze školy trochu dřív a řekla jsem kamarádkám ať mě krejou, že se mi dýštak udělalo špatně. Musela jsem se ještě připravit jako:namalovat vzít si jiný oblečení atd…. vyrazila jsem tak akorát abych to stihla.
Niall tam na mě čekal s další kytkou růží.Takže nejdřív než jsme se šli projít tak jsme ji šli dát k nám domů.
Šli jsme zpátky na vlakáč to pro mě bylo fakt překvápko protože jsem si myslela že půjdeme jen po Cambridgi a nebo se zašijeme v nějaké cukrárně.
Seděla jsem s ním ve vlaku který jel neznámo kam celou dobu jsem se to zněj snažila vypáčit ale on se jen tak záhadně usmíval, ale kudy jsme jely mi to bylo nějaké povědomé. Konečně mi řekl že vystupujeme.A jaké překvápko, byly jsme kousek od pláže na které jsme se seznámili.Chytl mě za ruku a přitáhl mě k sobě a zašeptal mi ,,Miluju tě Terko" a jak má ještě irský přízvuk tak to znělo fakt krásně, a já mu to oplatila ,,Já tebe taky Nialle" ale mou kostrbatou angličtinou to muselo znít příšerně. Šli jsme ruku v ruce k pláži a povídali si o všem možném, bylo to fakt překrásné. Jednu chvíli jsme si neměli co říci tak jsme se k sobě naklonili a dlouze políbily, bylo to opravdu nádherné.
Došli jsme k pláži a sedli si na sluncem rozehřátý písek, a on mi začal masírovat záda, pak nevím jak jsme k tomu opět došly ale začali jsme se opět líbat, teda pokud se tomu že se válíte na sobě na písku líbáte se né jen na rty dá říkat, že se líbáte. Potom jsem zase masírovala já jeho a dostaly jsme se do stejné situace jako předtím. Už nastávala noc a já jsem řekla že bychom už měli jít jinak nám ujede poslední vlak, problém byl že nám už stejnak ujel, ale on myslel na všechno, vzal sebou deky, termosku s čajem a jídlo(jak jinak). Na pláži jsme strávili užasnou noc, teda asi si domyslíte co se stalo, ale nebudu to tu nějak rozebírat, prostě to bylo fakt úžasný.
Ráno jsem se probudila a Niall nikde nebyl, lekla jsem se, že mě opustil bez rozloučení, a tak jsem začala brečet.Uslyšela jsem něčí kroky, zdvihla jsem oči a předemnou stál Niall a zeptal se mě,,Proč brečíš, co se ti stalo?" to už jsem se stihla uklidnit a tak jsem mu odpověděla ,,Myslela jsem, že jsi odešel a nechal mě tu." Odpověděla jsem mu ještě se vzlyky. ,,Nikdy bych tě neopustil" ujistil mě a pomohl mi vstát. Tak jsme si propletly ruce a šli jsme spolu na vlak který nás odvez do Cambridge.

Sice i když toto léto již dávno skončilo, nikdy jsme spolu nepřestaly chodit.
Jednoho dne jsme se i vzaly ale to už je jiný příběh.

teen

30. dubna 2012 v 16:19 | katy |  Hlasujte
Byly zveřejněny výsledky v anketě na teen jednalo se o to kdo je nejlepší jestli belieber nebo directioner.Vyhráli belieber o 3%.Je mi to ale divné,že vyhráli o tolik procent.Souboj jsem průběžně sledovala a můžu říct,že tam nikdy nebyl rozdíl ani jedno procento jednou vedli ti a podruhé ti.Nechci tu stranku pomlouvat,ale je to hodně zvláštní.
Ted je tam další anketa o tom jestli je lepší Justin Bieber nebo Harry Styles jde o to kdo má lepší auto,dům a tak Harry vede ale Justin na něho rychle dotahuje tak hlasujte ZDE.

Nové auto

30. dubna 2012 v 16:08 | katy |  Novinky
Harry si pořídil nové auto je fakt nádherné má dobrej vkus.Auto je z řady Audi R8 Coupe v přepočtu asi za 20 milionu Kč.
Pro zvětšení klikni na fotku.

23.4-29.4 Návštěvnost

30. dubna 2012 v 15:49 | katy |  Návštěvnost
Rozhodla jsem se,že založím rubriku návštěvnost.
Pondělí:48
Úterý:36
Středa:10
Čtvrtek:15
Pátek:35
Sobota:9
Neděle:10
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:163
Všem moc děkuji,že alespon jednou navštívili tenhlet blog.

Parodie WMYB

27. dubna 2012 v 15:35 | katy
To jsou dementi jak něco takového mohou vymyslet.Na kluky nikdy mýt nebudou.
Váš názor? koment

Ankety,hlasování

27. dubna 2012 v 14:55 | katy |  Hlasujte
anketa na bravu ZDE
free life ZDE
t-music ZDE
karaoketexty ZDE

Plakát

27. dubna 2012 v 14:35 | katy |  Novinky
V novém bravu,které vyšlo včera je plakát s 1D.
Jestli chcete tu fotku vidět větší tak se podívejte ZDE nemohla jsem ji nikde najít

Back

24. dubna 2012 v 21:05 | katy |  Novinky
Tak kluci už jsou zpátky v Londýně.
Niall psal na twitter:super zpátky v londýně,spánek na celý týden.(vůbec se jim nedivím,že jsou unavení ten časový posun,skoro každý den koncert,rozhovory atd.,ale doufám,že si to tam užili)
A taky má přes 3 000 000 následovníku na twitteru,ale i tak na Harry ho ztraci skoro 500 000 jestli máte twitter určitě si je přidejte.

Rozhovor o Emmě

23. dubna 2012 v 19:00 | katy |  Novinky
Tady je část rozhovoru,ve kterém mluvili o Emmě.Ptali se ho kde byl tak pozdě on že né.A nakonec řikali,že budou radší mluvit o ni a on,že raději nemluvit o ní.

Emma Ostilly

23. dubna 2012 v 17:29 | katy |  Novinky
Objevily se zprávy,že Harry chodí s americkou modelkou Emmou Ostilly.
Může to být pravda,ale také nemusí třeba jsou jen dobří přátelé.
Sama Emma řekla,že spolu nic nemají,že jsou jen přátelé.
Byli viděni v několika barech ve městě.
Emmu můžeš znát z videoklipu k písničce Gotta Be You.

Bungee jumped

23. dubna 2012 v 16:33 | katy |  Novinky
Asi před 3 dny byl Louis a Liam na bungee jumpingu.


Trend na Twitteru

23. dubna 2012 v 14:57 | katy |  Novinky
Na twitteru je trend Goodnight Niall
Na následek zprávy kterou napsal Niall na twitter "To byl dlouhý den,citím se o něco trochu lépe,dobrý noční spánek"

Hlasujte-One Thing

20. dubna 2012 v 21:33 | katy |  Hlasujte
Hlasujte TADY pro One Thing(radio jih)
TADY pro One Thing(kiss morava)

Nově na Vevo

20. dubna 2012 v 19:47 | katy |  Písničky
Pisničky z koncertu vám přináši McDonald's

Up All Night (00:39 ten Harry mě zabije)

Youtube

20. dubna 2012 v 19:04 | katy |  Novinky
Na youtube je žebříček nejvíc navštěvovanějších písní za týden kluci tam jsou 4x a to na úžasných místech.A ještě jedna věc What Makes You Beautiful překročilo hranici 100 milionu wow.Oni si to zaslouží protože jsou prostě nejlepší.
71.More Than This
44.Gotta Be You
8.One Thing
2.What Makes You Beautiful

Harry :D

20. dubna 2012 v 17:18 | katy |  osobní fotky

Kluci s koalou

20. dubna 2012 v 17:01 | katy |  osobní fotkyfakta - Niall Horan

18. dubna 2012 v 21:02 | kajka |  Fakta
1) Niallův oblíbený film je Taken
2) Niall byl zmatený, když natáčeli WMYB. Nemohl si vzpomenout kolikrát museli zpívat "na"
3) měl dve ryby který se jmenovali Ben a Jerry, ale zemřeli mu kvůli tomu, že moc jedli.
4) myslí si, že králíci jsou zbyteční.
5) "Niallovi prdy jsou hlučné, ale nejsou cítit. Je to jako hlasitý vzduch vycházející z jeho zadku. "
- Zayn Malik.
6) Niall má rád, když jsi jeho holka hraje s jeho vlasy.