Květen 2012

Zimní sezona

31. května 2012 v 19:59 | katy |  Super videa!!!!

Video k minulým animacim

31. května 2012 v 19:52 | katy |  Super videa!!!!
od 1:19 pak tam chvíli není a pak tam zas příjde


Rozhovor pro Today(USA)

30. května 2012 v 20:59 | katy |  Novinky
Kluci jsou v USA na turné a poto se objevuji rozhovory.Tenhlet je pro Today.Jak si můžete všimnout,že se Zayn přiznal,že má holku.Pro některé třeba sklamání,ale ja mu to přeju.

Twitcam

29. května 2012 v 17:57 | katy
Liam byl včera na twitcam kolem 5-6 našeho času.Ale byl tam jenom krátce protože měl technické problémy.
Našla jsem na youtube jenom jedno video,ale i tak dobré.Můžete si všimnou,že neměl moc diváku,ale pořád se to zvedalo.

Náběr SB

29. května 2012 v 16:33 | katy |  !!!!Náběr SB!!!
Abych nebyla vyjímkou tak sem se rozhodla udělat naběr SB budu ráda,když se přihlásíte.
1.adresa blogu
2.tvoje jméno
3.budeš obíhat a když jo tak jak často
podmínka:musíš si mě taky napsat do svych SB

Za kvíz

29. května 2012 v 16:30 | katy
Dárek za malý kvíz na karaoketexty.cz od ljudmila100


Na premiéře muži v černém 3

29. května 2012 v 16:01 | katy |  Novinky
Kluci byli ve středu na premiéře Muži v černem 3 v New Yorku.Určitě se tam bavili jak si můžete všimnou na fotkách,tak tam měli i pistolky.

!!!!!!!Pro zvětšení klikni na fotku!!!!!!!

Animace Harry

29. května 2012 v 15:06 | katy |  Super videa!!!!
Úžasné animace s Harrym,které jsem našla.Jak leží na te zemi :D :D

Pro zvětšení 1 a 2 animace: klikni na ní.

Harry new photos

29. května 2012 v 14:58 | katy |  osobní fotky21.5.-27.5. Návštěvnost

28. května 2012 v 18:21 | katy |  Návštěvnost
Pondělí:49
Úterý:17
Středa:23
Čtvrtek:22
Pátek:24
Sobota:38
Neděla:33
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:183

Nádherná i když o trochu menší než minule,ale to nevadí.Jsem ráda,protože jsem tady od středy nabyla a měla jsem přednastavene články.Taky se omlouvám,že jsem neobíhala SB všechno doženu zítra dneska se ještě musím učit!!! A v pondělí se překonal rekord v denní návštěvnosti díky. :D


4.díl Harry the Dream

25. května 2012 v 15:12 | máša |  Harry-The dream
Zatáčel jsem na naši ulici, když mi došlo, že dnes budu doma sám, protože Liam a Louis jsou na rande, Zayn s mámou a malou Lux v obchoďáku a Niall má "důležitou" schůzku s jídlem v Nando ´s. Mám celý dům pro sebe! A už jsem věděl co budu dělat. Jen, co jsem zaparkoval před garáží, jsem vystartoval do kuchyně. Udělal jsem si popcorn a šel do obýváku k televizi. Pustil jsem nějaký dokument o zvířatech a přikryl se dekou. Snad mě to uspí, napadlo mě. Několik minut jsem se vážně usilovně snažil vnímat o co jee, nebo aspoň, co tam říkají, ale prostě se mi do hlavy znovu a znovu vkrádala ta dívka. Nakonec jsem vzdal veškerou snahu o to, abych něco pochytil a zavřel jsem oči, abych mohl obdivovat tu dokonalost, jež se mi neustále zjevovala před očima. Trvalo to asi minutu a už jsem spal. Poznal jsem to, protože jsem se znovu ocitl v oné temné místnosti. Teď už jsem se bez přemýšlení vydal za zdrojem světla. Neměl jsem vůbec v úmyslu to vzdát. Už jsem se přibližoval a pak, ta dívka znovu přišla. V celé své kráse, opět kráčela mým směrem. Znovu otevřela ústa, ale tentokrát se z jich linul povědomý, pobavený hlas.
"Harry? Harry, vstávej!"
Bez prodlení jsem se probudil a vyjekl jsem. Přímo přede mnou stál Louis a zíral na mě jako na ufona.
"Proboha, ty jsi mě ale vyděsil! Tak, jak se má Eleanor?" zeptal jsem se co nejnevinnějším hlasem.
Louis vypadal zmateně. Zase na mě začal zírat a podezíravě zvedl jedno obočí. Zajímalo by mě, o čem teď přemýšlí. Nakonec se vzpamatoval, potřásl hlavou a řekl: "Jó, má se fajn a pozdravuje tě... Prosimtě, můžeš mi říct, jak někdo může ráno zaspat důležité focení a když přijede domů, tak ještě usne?" vypadal dost pobaveně.
Došli mi slova, ale nasadil jsem přesvědčivý výraz, usmál se a vyplázl naněj jazyk. Začal se smát, ale to už přišel Liam se Zaynem a Niallem.

3.díl Harry-The dream

24. května 2012 v 15:30 | Máša |  Harry-The dream
Ta barva! Přesně takovou barvu měly oči té dívky, co mě volala ve snu. Ten sen! To je ono. Zůstal jsem zírat s otevřenou pusou do okna, kde se pomalu rozjasňovalo. Polehoučku mi docházely všechny podrobnosti toho snu. Najednou mě z tranzu vyrvala něčí ruka na mém rameni.
"Harry? Děje se něco?" ozval se za mnou Liam.
Nesmím jim to říct, dokud se v tom nevyznám sám.
"Ne, nic. Jsem v pohodě," snažil jsem se o co nejpřesvědčivější hlas, ikdyž uvnitř jsem byl strašně zmatený.
"No dobře, tak pojď. Už zbývá jen pár fotek."
Vypadalo to, že mi uvěřil. Kývl jsem a vyrazil za ním k ostatním. Fotit se mi už nechtělo vůbec, chtěl jsem se dostat domů, nebo aspoň do auta, kde bych mohl volně přemýšlet. Konečně bylo dofoceno a po několika připomínkách, že dnes jsou ještě poslední přípravy, před zítřejším odletem na turné nás konečně pustili. Odjezd se samozřejmě neobešel bez několika kousavých připomínek od Zayna, vyzvídavých obličejů od Liama, usměvavých a a vytlemených od Nialla a už vůbec ne bez Louisových hlášek. Ale už jsem konečně seděl ve svém autě a měl volnou cestu na přemýšlení. Tak, jsi připravený si v tom udělat jasno? Dobře, takže první, co si pamatuju z toho snu bylo, že jsem se ocitl v temné chladné místnosti. Stěny i podlaha byly měkké, ale byla tam strašná zima. Jediný zdroj tepla i světla se nacházel daleko přede mnou. Vydal jsem se za ním. Po několika minutách mi už bylo teplo, jenže cosi na to světle mě pořád strašně lákalo a já šel dál. Dál a dál, avšak nevypadalo to, že se vůbec přibližuji k cíli. Už jsem se to chystal vzdát, když v tom z toho světla začala vystupovat nějaká postava, dívčí postava. Pořád se přibližovala, že už jsem mohl rozeznta některé její rysy. Byla průměrně vysoká. Měla dlouhě zlatavě-hnědé vlasy, které se jí ve vlnách stáčely na ramena. Měla plný spodní ret a malý nos. Ale nejzajímavější byly její oči. Měly barvu mraků, těsně předtím, než začne bouřka. Černě-modré. A měly rakovou hloubku, že jsem musel odvrátit pohled. Vypadala jako anděl. V tom se z její pusy rozezněl hlas, stejně krásný jako hudba řekl jediné slovo: "Harry..."

Liam photos on twitter

24. května 2012 v 15:07 | katy |  osobní fotky
Dála jsem to tady ve větším aby jste nemuseli na nic klikat,ale kdo by i tak chtěl se na tu fotku kouknout ve větším tak at na ní klikne :)

14.5-20.5 Návštěvnost

23. května 2012 v 20:55 | katy |  Návštěvnost
Po-9
Út-33
St-46
Čt-23
Pá-24
So-23
Ne-36
____________________________________________________________________________________________
celkem194
Úžasné moc všem děkuju skoro 200 a ta středa s tou neděli no prostě úžasné díky:)

2.díl Harry the Dream

23. května 2012 v 19:11 | máša |  Harry-The dream
Jen, co jsem vstoupil do šatny, tak mě obklopily rozhořčené hlasy.
"No konečně!!"
"Kde jsi byl tak dlouho?!"
Každý na mě něco vychrlil, až se konečně ozvala moje záchrana.
"Kluci, kluci. Nechte ho bejt! Hlavně, že už je tady ne?"
Byl to Louis. Náš "leader", jako vždy mě zachránil. Ale potom co si všiml mého děkovného výrazu, ještě dodal: "Ale nemysli si, že ti to tak lehce odpustíme. A kde jsi vůbec byl?" zvedl vyzvídavě jedno obočí.
"Ehmm... Hmmm..." zakoktal jsem se: "Zaspal jsem?" vyletělo nakonec ze mě, ale znělo to spíš jako otázka, než jako tvrzení. Chvíli byste mohli slyšet spadnout jehlu a pak, jako kdyby se na tom předem domluvili, začali se všichni čtyři smát jako pominutí.
"Ha ha ha, strašně vtipný! Jako kdybyste vy nikdy nazaspali!"
Překvapeně na mě zírali a potom se začali smát dvakrát víc, než předtím. To už jsem byl úplně vyvedený z míry.
"Stop, stop, přestaňte! Přece nechceme mít na fotkách uražený obličej!" řekl mezi smíchem Niall.
"I to bude lepší, než to, co má na hlavě. Harry, teď vážně, to ses zapomněl učesat?!" nemohl popadnout dech Zayn. Najednou se ozvalo zaťukání a do šatny vstoupila naše stylistka.
"Ó bože, Harry, co ty vlasy?" zajíkla se.
Kluci se roztlemili znova a Zayn dodal: "Já jsem to říkal!"
No, to ten den začíná hezky. Kéžb se už konečně ti za mnou přestali bezdůvodně řehtat. I potom, co už jsme byli oblečení, namalovaní a celkově připravení, se tu a tam rozeznělo špitání a vždy následoval úsměšek. Fotograf nám říkal, jak si máme stoupnout a jak se máme tvářit. Já ho poslouchal jen na půl ucha, protože jsem se sbažil vzpomenout na důvod, proč jsem zaspal. Nemohl jse na to vůbec přijít. Už jsme se pomalu blížili k posledním pár fotkám, když v tom jsem si všiml mraků za oknem a jako kdyby mě udeřil blesk, mi to došlo.


1D Holky

21. května 2012 v 15:40 | katy |  Super videa!!!!

Harry nám nějak zčernal.
!!!!!!!!Hlasuj v anketě pod článkem,který se ti nejvíce líbí.!!!!!!!!