1.díl Harry-The dream

20. května 2012 v 18:38 | Máša |  Harry-The dream
Jmenuji se Harry. Harry Styles. Ano, jsem ze skupiny One Direction. Žiju svůj sen. Ale ne každému se sny plní. Pár takových případů znám osobně. Ale o tom vám povídat nebudu, protože tady píšu o něčem jiném. Byla chladná říjnová noc... To zní jako horor co? Ale teď vážně.
...
Před čtyřmi měsíci.
"Pííp! Pííp!" ozvalo se u mého ucha. Zvedl jsem ruku a pokusil se nahmatat tlačítko, které by vypnulo to ďábelské zařízení, zvané budík. Ne, já ho asi nenajdu, prolétlo mi v myšlenkách. Otočil jsem se na druhou stranu a donutil jsem se otevřít oči. První, co jsem uviděl, byl můj pokoj, no a potom jsem si všiml hodin. 8.20?!! Jaktože jsem zaspal? Vždyť dneska máme to focení! Bez meškání jsem se zvedl ze své vyhřáté postele a snažil se najít nějaké kloudné oblečení. Bohužel, tak už to bývá, když někam spěcháte, nic se vám nedaří. Nakonec se mi podařilo po patnácti minutách poskakování a hledání, obléct. Vyšel jsem ze dveří a nastoupil do auta. Strčil klíče do zapalování, dupl na plyn a vyjel. Kolum mě se míhali stromy, domy a různí lidé. Z rádia se linula nějaká pomalá, tak jsem ji nechal hrát. Najednou se ozvalo zvonění. Kroutil jsem hlavou ve snaze najít mobil. Byl na sedadle spolujezdce. Natáhl jsem se pro něj a koukl se, kdo volá. Liam. Ajéjé, pomyslel jsem si, to už vyšilují, jinak by volal Niall. Opatrně, jako by to byla bomba, jsem podnesl telefon k uchu a pomalu stiskl příjem.
"Harry? Kde jsi?!" ozvalo se hned.
"Jsem na cestě. Promiň, zaspal jsem," snažil jsem se o omluvný hlas. Bohužel Lisma neobelstím.
"Vážně? Moc to na tobě není poznat... To je jedno. Spěchej!" řekl důrazným hlasem a zavěsil. To už jsem ale zatáčel na parkoviště před budovou, kde jsem měl být před půlhodinou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karenka Karenka | Web | 21. května 2012 v 14:14 | Reagovat

nespřátelíš ?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama