2-příběh s Harrym

1. května 2012 v 14:16 | katy |  Dream with 1D
Děkoju opět moc Terce Machové,která mi už poslala 2 příběh.Je o Harrym kdo má rád Harryho nejvíc tak se mu bude určitě líbit.Zkuste se vžít na Terčine místo a bude vám hned líp.
________________________________________________________________________________________________________________
K nám do Čech měli přijet v květnu One Direction už jsem se nemohla dočkat, protože sem měla lístky na jejich koncert který byl hned vyprodaný. Bydlím docela daleko od Prahy a tak jsem tam už od ráno nemohla čekat jako někteří kteří to měli blízko.Koncert měl začít ve 20:00 přesně a tak jsme tam s mojí nejlepší kamarádkou Danielle byly až okolo šestý hodiny večer. Stály jsme skoro na konci fronty a bylo to k nevydržení tam ještě potom 2 hodiny čekat než začne koncert, ale nějak jsme to přetrpěli a dokonce jsme se dostali i relativně blízko k podiu.
Konečně začal koncert a kluci začali zpívat One Thing , celá O2 aréna zpívala s nimi pak zpívaly Same Mistakes a Moments kde u toho některé holky i brečely a také přišla písnička WMYB a najednou Harry seskočil z podia mezi lidi a prorvával se davem ječících fanynek k nám s Danielle. Myslela jsem si že si to pěkně štráduje k Danielle protože byla jedna z nejhezčích lidí ze školy a také jaké znám. Došel k nám otočil se ke mně a začal zpívat svoje solo -Baby you light up my world……. A já myslela, že se pominu, to bylo nemožné aby ke mně Harry přistoupil a začal tohle zpívat tohle se odehrávalo jen v mých nejdivočejších snech a najednou to byla realita . Vzal mě sebou na podium i když jsem pořád něco namítala s tím že neumím zpívat a on mi odvětil ,,Spoustu lidí v tomhle sále neumí zpívat, ale zpívají protože je to baví, tak se nestyď a zpívej s námi." Danielle na mě jen zírala s otevřenou pusou mohla jsem z toho puknout smíchy, protože tohle bylo poprvé co si nějaký kluk vybral mě zatím co semnou byla Danielle.
Došli jsme na podium a mě chytla tréma, umim sice ty písničky i pozpátku, ale moje angličtina to je něco hrozného, a můj zpěv by se dal přirovnávat k vřeštění opic. Ale odhodlala jsem se protože jsem si řekla že tuhle šanci mám jen jednou tak jsem s nima začala zpívat Up All Night, nevěděla jsem kdy mám zpívat a jak jsem byla nervózní pletla jsem sloky, ale evidentně to nikomu nevadilo. Dozpívaly jsem celý CD Up All Night a šli jsme do zákulisí, Louis si z Harryho utahoval, že mu je nevěrný a co si to dovoluje, Niall tam pobíhal s jídlem a Zayn jak jinak se hnedka musel jít zkontrolovat do zrcadla ale Liam někam zmizel, ale toho jsem moc neřešila byla jsem unešená Harrym. Najedou a všechny přítomné v zákulisí zavolala a řekl: ,,Tohle je moje nová holka….uh….jak se jmenuješ?" sem si pro sebe řekla trapas páč to fakt trapas byl představte si že ,,chodíte" s někým a ani nevíte jak se váš protějšek jmenuje takže jsem se představila samo, že mim inteligentním způsobem ,,Já jsem Terka em…no a mohla by sem jít ještě eee…moje kamarádka Danielle?" ,,Ale to jsem se už ani nemusela ptát páč si jí přived Liam a všem jí představil ,,Tohle je Danielle moje holka!" oznámil důrazně všem. S Danielle jsem se samým štěstím k sobě rozeběhly a kluci na nás divně koukaly a pak se Liam zeptal ,,Odkud se znáte?" a my jsme jednohlasně odpověděli ,,Jsme nejlepší kamarádky!"
Po tomto rozhovoru mě Harry vzal stranou a začali jsme se líbat na tichém místečku v nějakém skladě, no asi by to bylo úžasný kdyby nás nevypátral Zayn a nezařval ,,Vas Happening guys?" no a já samozřejmě vyprskla smíchy takže bylo po romantice. Bohužel kluci musely jít na autogramiadu a nějaké rozhovory a tak nám s Danielle řekly ať se tu pěkně usadíme že nejdřív za 2hodiny budou zpátky. Uběhly 2 hodiny a kluci nikde a jelikož bylo okolo půlnoci tak jsem byla hrozně ospalá a tak jsem na té bílé měkké kožené sedačce usnula.
Probudila jsem se až ráno v něčí postely, a hrozně jsem sebou trhla protože jsem si myslela že se mi včerejšek jen zdál, ale opravdu nezdál páč vedle mě seděl Hazza a koukal se jak spím. Když konečně uviděl že jsem vzhůru začal se mi velice omlouvat za to že se nevrátil do těch 2hodin a tak. V polovině jeho monologu jsem ho přerušila a řekla ,,Harry, tohle je tvoje práce tak proč se mě omlouváš?" a on na to ,,Protože tě miluju Terko"usmál se na mě a políbil mě na čelo a teďka sem vypadala zas já jako debil s otevřenou pusou nakonec jsem ze sebe vysoukala něco ve smyslu ,,Taky tě miluju" ale byla jsem u toho rudá jak rak, takže fakt trapas. A pak nevím jak, ale začala jsem brečet a Harry byl hnedka u mě a podával mi kapesníčky a já jen brečela a pak se mě zeptal ,,Proč pláčeš" a já jen pokrčila rameny a řekla jsem ,,Jsi z Anglie a já z České Republiky, tohle je moc krásný na to aby to byla pravda, a jsme os sebe tisíce kilometrů vzdálení , zítra odpoledne odlétáš a já už tě nikdy neuvidim, leda tak na google fotkách a video diary." A chroptěla jsem u toho. ,,Ne nebreč, uvidíme se slibuju, můžu tu zůstat o něco déle s Liamem protože ten t bude asi chtít zůstat s Danielle." Řekl mi na uklidněnou Harry. ,,Ale…Ale pak…"zase jsem začala brečet. ,, Neřeš budoucnost řeš přítomnost, protože budoucnost je nejistá a otevřená" řekl mi a jako mávnutím kouzelného proutku jsem přestala brečet a uklidnila se. ,,Vidíš tak je to lepší" oznámil mi s úsměvem Harry. Společný den jsme si užily spolu i když na oběd jsme šli se všema podle toho jak si Niall objednával jsem se divila že mu mají ještě co podávat, ale to jsem nějaká odsunula stranou protože jsem se soustředila na toho nejúžasnějšího kluka kterého jsem kdy potkala.
Po obědě jsme se s Harrym nenápadně vypařili do jeho hotelového pokoje.Zamkly jsme se a začaly se líbat, možná by to přešlo k něčemu víc kdyby byl Louis o něco taktnější a neklepal na dveře jako když hoří.Harry mu teda otevřel, Louis nás sjel pobaveným pohledem a pak řekl ,,Chtěl se přesvědčit jestli jste tady, ale jak slyšim a vidim tak určitě, tak se nenechte rušit"
Harry se tomu začal chechtat a já musela s ním, chechtaly jsme se dobrých 5minut než byl aspoň jeden z nás schopen promluvit.Nakonec jsme zase přešli k líbaní. A najednou Harry přestal a já jsem se na něj zklamaně podívala a on začal jančit a poskakovat po pokoji, to se nedalo vydržet zase jsem se začla smát a on vykřikoval,, Mám to, mám to mám" a k tomu tancoval něco na způsob I'm sexy and i know it. Tak asi po 3minutách tančení po pokoji mi to konečně vyklopil ,,Vy máte teďka letní prázdniny, takže by jsi mohla jet se mou do Anglie na ty 2 měsíce a tam můžeme něco vymyslet.
V den odletu jsem byla docela smutná, ale ne zas tak, protože mi to i rodiče dovolili že můžu jet v létě do Anglie.Na letišti jsme se políbily a on šel pomalými kroky k letadlu. Stála jsem na letišti než letadlo vylálo a zmizelo nad obzor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 1. května 2012 v 22:48 | Reagovat

Pěkné :)) Harryho mám nejradči :-D :) Jo a děkuju moc za vyplnění otázek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama