3-Příběh s Harrym 2.část

2. května 2012 v 21:13 | katy |  Dream with 1D
Děkuju opět Terce,která nám poslala pokračováí s Harrym.
___________________________________________________________________________________________________________________
Konečně jsem se dočkal je léto a já razim do Anglie za Harrym. Celou dobu jsem si přehrávala v paměti ten den co seskočil z podia a razil si cestu ke mně a pak jak jsme se líbaly v jeho pokoji, jeho měkké rty které se dotýkaly mých rtů.Nejlepší bylo,že jelikož moje absolutní BF Danielle chodila s Liamem tak jsme do Anglie spolu.
Pořád se mi události posledních 2 měsíců přehrávaly v hlavě,sice fanoušci nás s Danielle nesnášely byly jsme v trendech na twitteru jako např: Nesnášíme Terezu a Danielle a spoustu hoších.Abych se přiznala, vůbec mi to nevadilo, ani trošinku.Vzpomínala jsme když jsem ještě byla taky jen jedna fanynka z malé země a byla téměř nulová šance, že by ji Harry potkal natož aby si jí zapamatoval, taky jsem dělala podobné kraviny i když nikdy jsem na twitter nenapsala že nějakou z jejich holek nesnáším.
Seděli jsme s Danielle v letadle a těšily se na krásné 2měsíce v obětí našich kluků vysnili jsme si to do detailů, ale realita potom byla mnohem pestřejší a zajímavější.
Když jsme skoro po 2hodinovém letu přistály v Londýně na Heathrow čekaly nás tam Harry a Liam a držely cedulky s našimi jmény, jako kdyby nebylo jasné, že jsou to oni.
Rozběhla jsem se Harrymu do náruče a políbila ho. Konečně po 2měsících jsem ho mohla vidět na živo a ne jen přes skype.
Vzal mě k sobě domů, byla jsem dost překvapená když jsem vešla do jeho bytu a tam byly poházeny lístky růží. A když jsem vešla do kuchyně tak tam byly zapálené svíčky a teplá večeře. To bylo ještě lepší než jsme si to s Danielle plánovaly.
Po večeři jsme se uchýlily do jeho obýváku kde měl sadu na karaoke, a tak i když vůbec neumim zpívat, tak jsem zpívala. Byla to fakt sranda protože jsme se u toho ještě stihly pošťuchovat a jak moje anglická výslovnost není nic moc tak se Harry mohl potrhat smíchy z toho jak měnim význam slov. Jelikož byla taková sranda dostali jsme se do postele až asi v jednu hodinu ráno.
Když jsem se probudila Harry pro mě přichystal snídani, ale oznámil mi že dneska musí do práce, políbili jsme se a on odešel.
Dosnídala jsem a zavolala jsem Danielle jestli má čas, že můžeme někam vyrazit. Nakonec jsme se domluvili, že se sejdeme za hodinu na Traffalgar Square.
Přesně za hodinu jsme se tam také setkaly a vydali se nakupovat na Oxford Street. Povídaly jsme si o Liamovy a Harrym a ještě u toho nakupovaly různé doplňky, oblečení ale i blbůstky pro naše kluky. Danielle mi řekla, že tu chce zůstat protože tu je naděje, že bude tanečnice, ale ještě to nemá potvrzené.Danielle už od malička milovala tanec, chodila na balet, street a break a ještě na latinsko-americký tanec, ale nechodila na vše najedou nějak to střidala, ale dokoce i její chůze vypadala jako kdyby tančila.Vlastně v tomhle byla úplný proklad mě, já jsem byla samá ruka, samá noha a vypadalo tak jak když šlapu zelí.
S Danielle jsme se rozloučily asi ve 4hodiny, protože dneska zrovna měla rozhodující konkurz a tak slíbila že mi zavolá jak to dopadlo.
Než jsem se dovlekla do bytu k Harrymu tak bylo 6hodin a Harry na mě čekal a čekání si zkracoval hraním na x-boxu. Jen co za mnou zaklaply dveře Harry ke mně přiskočil a jen tak mi začal zpívat úplně stejnou sloku z WMYB jako mi zpíval na koncertě v ČR. Docela mě to překvapilo a opět jsem měla otevřenou pusu jak debil. Harry toho využil a políbil mě, z toho už jsem nebyla tak překvapená páč tohle dělal každou chvíli.Za chvíli jsme však toho nechaly, protože oba jsme měli hlad a tak jsme si jednou objednaly pizzu.
Jen co nám ji donesly tak jsme si sedly na gauč, jedly pizzu a tulili se k sobě.
Najednou se Harry sklonil a dal mi pusu do vlasů, byl by to super moment kdyby zrovna v tu chvíli mi nevolala Danielle, že je tanečnicí a že tu zůstává. S Harrym jsem pak vedla vážnou řeč na téma jestli tu mám zůstat nebo odjet po prázdninách do ČR dodělat střední a pak vysokou v Anglii. No, ale nějak jsme to nedořešily páč, mě zase Harry začal líbat do vlasů a já to nevydržela a musela jsem ho taky začít líbat. No každopádně se nějak semlelo to, že jsme skončily v jeho postely a líbaly se tam, ale jak všichni známe Harryho tak ze mě začal trhat oblečení nebo ne přímo trhat, ale prostě svlíkat. No a pak už to šlo ráz na ráz. Prostě jsme TO, začli dělat.Nebudu to tu rozebírat, ale jen tak povrchně se o tom zmínit můžu.
Takže jsme se navzájem začli svlíkat. Chvilku jsme se jen líbali a pak jsme přešli na TO. Harry byl opravdu jemný a plný něhy, byla jsem ráda, že jsem svoje ,,poprvé" zažila s ním a ne někde vožralá s nějakým troubou.
S Harrym jsme byli vzhůru dlouho do noci a jen jsme si povídaly, asi to zní nudně, ale je to krásné si povídat s klukem který vám naslouchá a má vás rád takovou jaká jste i když nejste perfektní, ale pro něj jste perfektní.
Přes tu noc jsme se dohodly, že odletím zpátky do Čech ještě budu 2 roky na střední a pak pojedu na Vejšku do Anglie. Musela jsem však Harrymu slíbit, že musím každé prázdniny které budeme mít odletět do Anglie a on mi zas musel slíbit, že na mě počká a nenajde si nějakou angličanku.
Zbytek prázdnin utekl jako voda, scházela jsem se s Daniele, líbala s Harrym a vystupovala v novém videoklipu 1D. Celé prázdniny byli užasná zábava. Jen mi je líto, že s Danielle bude od sebe tak daleko, ale co 2 roky utečou jak voda a já budu v Anglii studovat vejšku a budu bydlet s tím nejúžasnějším klukem pod sluncem.
Poslední den mého pobytu v Anglii jsme se ještě s Harrym prošly po Londýně a pak mě odvezl na Gatwick a já letěla prvním letadlem domů. Z letadla jsem viděla jak mi mává a nespustila jsem ho z očí do té doby než jsme vzlétli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 3. května 2012 v 22:08 | Reagovat

Zajímavá druhá část, ale povedená :-D :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama