4-Příběh se Zaynem

4. května 2012 v 20:08 | katy |  Dream with 1D
Další příběh tentokrát se Zaynem děkuju opět moc Terce.
______________________________________________________________________________________________
Už od narození jsem žila v Bradfordu, bylo to krásné město i když jeho krásu jsem neviděla, ale později jsem si jí uvědomila.
Na střední jsem byla loser a skoro nikdo se semnou nebavil, až na jednoho kluka- Zayna byl sice trochu ješitný, ale byla s ním sranda a ten byl naopak oblíbený a nejvíc se bavil semnou, byli jsme vlastně nejlepší kamarádi i rodiče po nějaké době pochopily, že spolu nechodíme. Nikdy ve svém životě jsem neměla kamarádku asi protože mi ty holky připadaly jako ukvokané slepice. Na základce mě dokonce říkaly dě*ka., ale to se dalo přežít.
První den na střední jsem si sedla uplně dozadu k oknu a počítala s tím, že budu po zbatek školního roku sedět sama, ale to jsme se zmýlila. Přišel ke mně kluk a zeptal se mě ,,Mohu si přisednout" a já jen pokrčila rameny a pošoupla se víc na stranu. A tak jsem se potkaly se Zaynem.
Normálně jsme se spolu motali po Bradfordu a vymetali kluby a když nás někdo opačného pohlaví otravoval (popř.stejného) tak jsme dělali, že spolu chodíme a párkrát jsme se i políbily, ale nic jiného než kamarádství v tom nebylo, teda aspoň jsem si to myslela, nebo jsme hráli u nás nebo u něj videohry atd….
Jednou jsme šli se Zaynem zase ven a já jsem navrhla abychom šli na louku, sama jsem tím nápadem byla překvapená, tohle se mi nepodobalo. Cestou na louku jsem si uvědomila co vlastně k Zaynovy cítím. Byla to pro mě rána, protože tohle vypadalo jako konec našeho kamarádství.
Došli jsme na louku a sedly si na trávu a jen tak si povídali a najednou ze mě vypadlo ,,Zayne, Miluju tě" a Zayn se na mě nechápavě podíval a já si uvědomila co jsem řekla. Bylo mi trapně tak jsem doslova vzala nohy na ramena. Cestou jsem brečela protože jsem věděla, že tohle je konec našeho kamarádství. Tehdy jsem si uvědomila, že jedem hrozný moment může změnit celý můj život.
Doběhla jsem domů a polykala slzy a pot, vřítila jsem se přímo do mého pokoje, skočila na postel a začla zase brečet. Bylo to fakt hrozné už jsem neměla žádné kamarády už jsem vlastně neměla nikoho kromě mé matky. Přemýšlela jsem jestli má cenu ještě žít, nakonec to došlo tak daleko, že jsem šla na střechu našeho paneláku a přemýšlela jestli mám skočit dolů, ale nakonec jsem to neudělala, protože pro moji matku jsem byla jediná podpora od té doby co se táta zabil při autonehodě.
Vrátila jsem se dovnitř a nechala jsem všeho a jen jsme seděla a pozorovala bílou zeď nevěřily byste jak je to flustrující. Chtěla jsem odejít toho světa, opravdu chtěla,a le nemohla jsem se přinutit k žádnému pohybu natož k sebevraždě. Chtěla jsem být neviditelná a kdekoli jinde jen ne tady v Bradfordu, bylo pozdě a má matka ještě nebyla doma a ani nezavolala to bylo divné. Volala jsem jí zpátky a nezvedala to, to bylo ještě divnější, protože moje máma zvedla mobil nejdéle po 3zvonění a teďka už jsem jí volala po čtvrtý. Najednou se mi rozezvonil telefon myslela jsem si že to je máma a tak jsem na ní spustila kde je atd…, ale nebyla to máma, volali z nemocnice, prý jí srazilo auto a je v kritické stavu. Tentokrát jsem byla opravdu na dně a v ten moment jsem zapomněla na vše co se dnes mezi náma se Zaynem stalo a zavolala jsem mu. Byl rád, že mě slyšel i když byl trochu zaražený, ale jen co jsem mu řekla co se stalo mámě řekl, že už jde.
Když přišel otevřela jsem mu celá ubrečená a on mě objal a řekl ,, Odpoledne jsem ti to nestihl říct, taky Tě Miluju!,protože ty jsi tak rychle odběhla a já neměl odvahu ti zavolat, promiň" řekl a přitom mě hladil ve vlasech.
Jeli jsme spolu do nemocnice za mámou. Nikdo za ní nesměl kromě doktorů, ale i přes to sklo vypadala tak křehce, že i dotyk by jí mohl zabít. Zayn mě pěvně objímal, protože po dnešku jsem byla opravdu na dně. Najednou ten přístoj vedle mámy přestal pípat a zněla jen takový píííííííííííííííííííííííííííp.
Zayn mě odtamtud radši odvedl a šli jsme k nám. Když jsme přišly k nám domů začali jsme se líbat, to byla asi ta největší úleva tendle zatracenej den. Ale nemohly jsme se líbat moc dlouho protože potom mi to došlo- Ztratila jsem mámu, toho člověka co mě znal nejlíp a přemýšlela jsem co semnou teď bude, věděla jsem že tohle bude poslední vzpomínka na mámu jak leží v nemocnici na postely a vypadá tak křehce. Bylo mi17 anevěděla jsem co mám dělat,ale nějak jsem se s tim musela vyrovnat a tak jsem se znova přitulila k Zaynovy a začaly jsme se znova líbat, nemohla jsem uvěřit tomu co jsem vše získala a ztratila v jeden den. Zayn musel vycítit jak se cítím a tak mě objal a řekl ,,To bude dobrý, časem se to vstřebá" byla jsem mu vděčná za tyhle slova.
Zayn mě vzal k němu domů i když byla 1hodina po půlnoci jeho rodiče byly vzhůru, protože odešel a nic jim neřekl, chtěli se na něj zlobit, ale když mě vyděli ubrečenou tak si z toho vyvodily špatný zavěr ,,Já to věděla, že spolu něco máme a ty jsi v tom" a já jsem jen zavrtěla hlavou a vyklopila jsem jim to všechno ,,Moji matku srazilo auto a já už nemám nikoho, protože matka to nepřežila" paní Maliková mi skočila kolem krku a začala mě utěšovat.
,,Nechtěla bys místo toho bydlet u nás" navrhla mi, a já jsem jen pokrčila rameny, nevěděla jsem co říct, jejich byt byl dost malý a nevěděla jsem jestli by se sem 7osoba ještě vešla ,,Ale musela by si bydlet se Zaynem v pokoji" dodala. A tak jsem okamžitě přikývla.
Nemělo cenu něco před paní Malikovou skrývat, tak jsme jí narovinu řekly, že spolu chodíme, světe div ona z toho dokonce byla šťastná.
Na zítřejší den bylo mnoho papírování a taky hodně stěhovaní, ale i tak jsme si se Zaynem našli chvilku na líbaní. Zrovna jsme dostěhovaly moji postel, sedly jsme si na ni a začali se líbat a pak už to šlo samo, prostě jsme se spolu vyspali, mám trochu obavu, že nás jeho sestry slyšely, ale to je už vedlejší.
Bydlely jsme spolu dohromady 7 let než jsme se vzali, ale nikdy nezapomenu na ten den kdy se tohle všechno semlelo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama