5-příběh s Louisem

15. května 2012 v 15:16 | katy |  Dream with 1D
Opět děkuji Terce Machové
__________________________________________________________________________________________________
Byl chladný pozdně letní večer a já se procházela po Doncasteru a najedou z keřů okolo kterých jsem procházela uslyšela ,, Baaaaf" a já jsem nadskočila a začala křičet. Z křoví vystoupil krásný kluk ,,V pohodě?, už tě tu dýl pozoruju jak se tu den co den procházíš a dumáš o něčem." Řekl mi a zadíval se mi do očí ,,Jo, v pohodě." Řekla jsem a to ostatní jsem ignorovala, ale on do mě ryl dál ,,Co ti je? Jdeš zadumaná tvaří k zemi skoro brečíš. " Odpověděla jsem mu dost drze, protože mě to vadilo jak se mě ten cizí kluk pořád na něco vyptává ,,Co ti je potom, seš snad moje matka?" nedalo mi to a musela jsem se ho zeptat ,,Co tady děláš ty?",,Čekám na Kevina a na tebe." byla jsem z toho dost zmatená nechápala jsem proč čeká a kamaráda v křoví, ale nechala jsem to bez poznámky. Asi vycítil, že jsem zmatená a tak řekl ,,Kevin je holub" a já jsem se na něj tázavě podívala a chytla šílenej výtlem a on se začal smát semnou.
Dopadlo to tak, že jsme se procházeli po Doncasteru a povídali si. Zjistila jsem, že chodíme do stejný školy (i když ho tam ještě nikdy neviděla) akorát já chodím o ročník níž a pak se to stalo..naklonil se ke mně a políbil mě, ze začátku mě to vylekalo, ale stejnak jsem se nechala líbat potom se ke mně naklonil a zašeptal ,,Promiň nemohl jsem odolat" a já mu zašeptala ,,Nevadí, líbilo se mi to" a byla to pravda miluju spontánní rozhodnutí. Bylo už pozdě a já už musela domů a taky trochu chtěla, protože mi byla zima. Rozloučili jsme se a měla jsem pocit, že si myslí, že ho opouštím kvůli tomu co se stalo a tak jsem ho pro jistotu políbila já a odešla. Cestou jsem cítila jeho pohled v zádech a vím že tam stál celou dobu než jsem nezašla protože jsem se ještě otáčela.
Bylo mi18 atohle byl můj první polibek, popravdě nikdy jsem neměla kluka, protože mě nikdo nechtěl, aspoň jsem si to myslela i když mě kamarádky říkaly, že se líbim tomuhle a támhletomu nikdy jsem tomu nevěřila, protože jsem nikdy nepřekypovala dostatkem sebedůvěry.
Doma jsem došla k zrcadlu a pořádně se na sebe za těch 18 let zadívala. Musela jsem na sebe koukat asi tak 10 minut, ale to mě stačilo na to abych pochopila, že nejsem tak ošklivá jak jsem si myslela, vlastně jsem docela pěkná i když bych to mohla ještě vylepšit. Při tom jsem si vzpomněla na jeden citát ,,Neexistuje ošklivá žena, jen žena co se neumí upravit" do koupelny jsem si nanesla všechny líčidla, voňavky, hřebeny, spínátky a spoustu dalších věcí a začala jsem se upravovat. Když jsem byla hotová, byla jsem s výsledkem spokojená. Mohla jsem za tohle všechno poděkovat Louisovy, protože on mi ukázal i když nepřímou cestou, že nejsem tak ošklivá jak jsem si myslela.
V pondělí když jsem šla do školy, tak jsem si ho poprvé na téhle škole všimla, stál u vchodu s kamarády a byl dost hlasitý. Nechápala jsem jak jsem si ho nemohla nevšimnout. Prošla jsem kolem jejich partičky a myslela, že mě nepozdraví, přece jen jsem nebyla nějak moc oblíbená, ale on se otočil a zavolal ,,Ahoj Terko, pojď sem." Šla jsem tam a nevěděla co mi chce. Vzal mě za ruku a oznámil kamarádů ,,To je ona, moje holka-Terka" začal jsem na něj koukat s otevřenou pusou, protože o tomhle jsem se po našem polibku nebavili, ale myslím, že jsem to cítila stejně. Když jsem tam tak stála a uvažovala tak se najedou naklonil a políbil mě do vlasů.,,Sakra proč musí být tak spontánní" řekla jsem si. Bohužel už zazvonilo a tak jsme se rozloučili a dali si telefonní čísla (konečně).
Ve škole jsem byla úplně mimo i když jsem docela vzorná studentka s dobrým prospěchem tak dneska byste to neřekly, pořád jsem se vrtěla, koukala z okna nebo když se mě učitel/ka na něco zeptala tak jsem nevěděla. Pořád jsem přemýšlela o Louisovy, o těch jeho hlubokých modrých očích a rošťácky rozcuchaných vlasech a tohle mě unášelo do jiného světa.
Pořádně jsem si oddechla když skočila škola, jen co jsem vyšla už si to ke mně šinul Louis s nápadem, že bychom mohli jít do kina na Jackaas 3. Nesnášela jsem a zároveň milovala tenhle film pokud se tomu dá tak říkat.
V kině jsem se u toho málem pozvracela. Louis se mi musel smát u některých scén prý moje barva obličeje šla z bílé na zelenou z tý na modrou a pak na moji normální nebo zase na bílou. Takže Louis místo aby se díval na plátno se koukal na mě. Nemohla jsem mu to mát za zlé, podle toho jak to popisoval tak to bylo vtipnější než Jackass .
Po představení jsem se procházeli po Doncasteru a najedou si stoupnul doprostřed silnice a udělal ,,Stop a traffic" a já se nemohla přestat smát. Najednou se rozpršelo a on ke mně přistoupil a začal mě líbat. Vždy jsem snila a polibku v dešti a teď se mi to splnilo. Nechala jsem se unášet do jiného světa, jako bych se odpoutala od země a lítala na obláčcích, jako byz gravitace tak volná tak svobodná…. Když mě přestal líbat jako kdybych sletěla přímo po hlavě do reality a pěkně si natloukla.

Po 3 rokách jsme byli pořád spolu a oslavovali naše výročí v jedné místní vyhlášené restauraci. Najednou si kleknul a vyndal malou červenou krabičku, otevřel ji a zeptal se ,,Terko, vezmeš si mě?" neměla jsem daleko k tomu abych tam začala skákat a křičet Ano!
,,Ano" odpověděla jsem celá šťastná. Nějak jsem si neuvědomila, že nás sleduje celá restaurace a tak mě překvapilo když všichni začali tleskat. Tohle byl jeden z nejúžasnějších momentů v mém životě a nikdy na něj nezapomenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 15. května 2012 v 18:17 | Reagovat

Je to pěkné, ale kdybych byla tou Terkou, tak by to na mě bylo všechno moc uspěchané :) Ale je to pěkné :)..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama