Červenec 2012

Slečna jménem LÁSKA♥4.díl

31. července 2012 v 2:21 | *Akunka* |  Slečna jménem LÁSKA♥
Další díl povídky Slečna jménem LÁSKA♥.Doufám že se bude líbit a nějaký ten komentář jak se vám vůbec moje povídka líbí by mě opravdu potěšil :)

Zpátky na zemi

30. července 2012 v 1:19 | *Akunka*
Ahooj konečně jsem přijela domů z chaty kde jsem byla s rodinou.Nebyl tam internet tak jsem sem nemohla psát ale hned zítra mám v plánu napsat další díl Slečna jménem láska♥ ;) doufám že se těšíte a taky by mě k tomu potěšil nějaký komentík a prosím mrkněte se když tak v oblíbených odkazech na můj soukromí blog ;) takže dobrou noc hezké sny o 1D ;)


A tady ať máte co pít ;)

Moje slabá chvilka

29. července 2012 v 20:09 | katy
Jaktože měl někdo takový štěstí a chodil s harrym do školy nebo do školky byl jeho soused,jeho první láska,jeho první kamarád jeho nejlepší kamarád,holka od které dostal první pusu ,holka do které se zamiloval holka se kterou zažil své poprvé,holka se kterou se držel za ruku,holka která se s ním vyfotila,lidé kteří byli na koncertě,lidé kteří jsou sním na školních fotkách,člověk který slyšel jak první zpívá,člověk který slyšel první jeho slovo,člověk který má jeho podpis.Proč někdo měl takové štěstí a já žádne takových věcí je hodně a já nemám ani jednu,na kterou bych vzpomínala stačilo kdyby mě objal a byla bych nejštastnější.Někteří lidé kolem něho si ani neví jak se mají dobře.Nemiluju ho pro slávu.Chtěla bych ho poznat jaký je doopravdu ve svém srdci.Chtěla bych ho vidět bez make-upu.Chtěla bych ho líbat,prožít s nim krásnou noc,usnout v jeho obětí,slyšet od něho miluji tě,povídat si snim dlouhé hodiny,jít s ním na horskou dráhu,jíst s nim špagety,hrát si z jeho vlasy.Ale je to jen nesplnitelné přání..Bože splŇ mi aspon jedno přání v mém životě.Děkuju.

Končím

29. července 2012 v 13:34 | Máša
Ahoj... No jak už jste možná pochopili z názvu příspěvku, tak na tomto blogu jako spoluadminka končím. Rozhodla jsem se, že si založím vlastní blog, kam budu psát hlavně povídky celkově a ne jenom ffky... Doufám, že to pochopíte... Mám vás ráda a je mi to líto. Mějte se.... Máša ;)

Niall Twitcam

26. července 2012 v 17:26 | katy |  Novinky
Niall měl před pár minutami Twitcam sem tak ráda byl to můj první Twitcam,který jsem stihla.I když byl krátky tak byl supe!

10 věcí proč milovat One Direction

24. července 2012 v 20:07 | katy |  Super videa!!!!
Je to úžasný video.V celém članku jsou přeložené ty věci,ale myslím si,že to poznáte.

Teen Choice Awards výsledky

23. července 2012 v 20:24 | katy |  Novinky
Dneska brzo ráne se konalo Teen Choice Awards.Já jsem se osobně nedívala,protože sem věděla,že tam kluci nebudou a taky už bylo pozdě a bylo mi jasné,že videa budou.
Takže One Direction vyhráli ve všech třech kategoriích ve kterých byli nominování.Moc jim gratuluji je to úžasné.A když sou kluci v Anglii,to znamená,že to hralo v jejich pásmu 23.7. tudíž dneska což znamená,že to bylo na jejich narozeniny!!Já myslím,že skvělý dárek.

Choice Love Song
"What Makes You Beautiful," One Direction

Choice Summer Music Star: Group
One Direction

Choice Music: Breakout Group
One Direction
V celém članku je video,které kluci poslali kdyby vyhrali.Je super!!!

2 ROKY!!!!!!!!

23. července 2012 v 20:11 | katy |  Novinky
Takže dneska už je to dva roky co vznikla skupina One Direction.Pro mě ta nejlepší skupina na světě.Můžeme poděkovat X-Factoru.A hlavně jim,že se přihlasili.Jsem ráda,že nejsou nafoukání a hnusní.Jsou milý a mají rádi svoje fanynky a brání je.Nenávidím lidí,kteří jim nadavají,ale jim se dneska věnovat nebudeme naši kluci totiž slaví dva roky.I když já je neznám dva roky,ale co bych dala za to kdybych žila v Anglii.Proto si dnešní den užíjte a oslavujte.Na Hits The Radio hráli jejich písničky a zpívali jim Happy Birthday To You jsem ráda,že jsem to slyšela a zpívala s němi.
Tohlet je jejich první společná fotka.Dneska si jí Directioneři dávají na twitter facebook a podobně.Jestli jsi jejich velký fanoušek udělej to taky!! :D

Teen Choice Awards

22. července 2012 v 23:01 | katy |  Novinky
Takže dneska teda spíš zítra brzo ráno se konají Teen Choice Awards kluci jsou nominovaní ve více kategoriích tak jim držte palce a hlasujte pro ně ještě TADY ,ale už jenom chvíli!!!

Selena Gomez

22. července 2012 v 22:52 | katy
Takže dneska slaví 20 let jedna úžasně výjmečná dívka.Vím,že to sem nepatří,ale ona je pro mě inspiraci.Je pro mě důležítějsí než One Direction,i když to zní blbě,když mám o nich blog.Ale ona je prostě úžasná.Miluju ten její styl,to že splnuje sny nemocný dětem,je vyslankyně UNICEF.Nádherně zpívá,vždycky mě ty její písničky nakopnou k životu.těším se na její nové filmy,které budou přiští rok.Doufám,že zase přejde na hudební kariéru a udělá nové album a taky turné po Evropě a hlavně tam musí být zastávka v ČR.Má svojí vlastní značku oblečení,svůj vlastní parfém Co bych dala za to kdybych ji mohla vidět a vyfotit se s ní je to můj sen,který je nesplnitelný,ale Never Say Never.Vždy se ráda podívám na Program na ochranu princezen nebo na Monte Cralo,Kouzelníky z Waverly atd..Jenom kvůli ní jsem změnila názor na Justina a začala jsem ho mít ráda.Příjde mi milá,hodná a je to skvělý vzor pro děti.Doufám,že jsi dnešní narozeniny užije s rodinou a Justinem.Jsem moc ráda,že Teen Choice Awards jso právě na její narozeniny.Je to úžasný dárek pro ní.Těším se až uvidím videa.Je taky nominovaná v několika kategoriích,tak doufám,že jich vyhraje co nejvíc.
Happy Birthday I LOVE YOU

Answers.

21. července 2012 v 18:44 | Máša |  Give me something to love.
Takže, ze začátku se chci omluvit, že jsem tak dlouho nepřidala žádný díl, k žádné povídce. To víte prázdniny. Každopádně, teď se pokusím vám to co nejvíc vynahradit... a začnu tím, že sem řidám další díl k GMSTL (Give me something to love). Doufám, že se bude líbit...;)

JŮŮŮ

19. července 2012 v 19:57 | katy |  Super videa!!!!
TO JE TAK ROZTOMILÍ:D :D

Kluci bez trička

19. července 2012 v 16:54 | katy |  osobní fotky
Naše zlatíčka :D :D

Celková návštěvnost

18. července 2012 v 23:07 | katy |  Návštěvnost
Jelikož mi nejde vložit toplist tak si návštěvnost počítám sama podle toho co je napsano na blog jako první Jedinečné Návštěvy.A proto jsem spočítala celkovou návštěvnost blogu a tomu číslu ani nemůžu uvěřit moc všem děkuju.Návštěvnost jsem počítala od prvního dne.
13.4-17.6.celkem:3424
-------

9.7.-15.7. Návštěvnost

18. července 2012 v 22:46 | katy |  Návštěvnost
Po:42
Út:40
St:51
Čt:42
Pá:57
So:61
Ne:56
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:349
Moc všem děkuju.Možná se dívite proč jsem ji přidavala i zpětně,ale já sčítám celkovou návštěvnost blogu.Takže se mi to pak počítá lépe,když to mám napsané v týdnech.

2.7.-8.7. Návštěvnost

18. července 2012 v 22:44 | katy |  Návštěvnost
Po:45
Út:36
St:32
Čt:31
Pá:34
So:32
Ne:29
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:239

25.6.-1.7. Návštěvnost

18. července 2012 v 22:42 | katy |  Návštěvnost
Po:33
Út:42
St:30
Čt:46
Pá:81
So:66
Ne:52
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:350

18.6.-24.6. Návštěvnost

18. července 2012 v 22:40 | katy |  Návštěvnost
Po:38
Út:65
St:41
Čt:38
Pá:50
So:40
Ne:43
___________________________________________________________________________________________________________________
Celkem:315

Larry Stylinson

18. července 2012 v 22:25 | katy |  Super videa!!!!
Takže rozhodla jsem se,že tady dám Larryho,protože ho strašně miluju.Jsou spolu tak neskuteční,když je vidím spolu hned se mi zvedne nálada.Údajně prý Louis řekl,že jse Larry rozpadl.Já jsem to video osobně neviděla takže nevím.Ale nevěřím,že by jse rozpadl jedna z nejlepších dvojic na světě.Takže dala jsem pár animaci,pár upravených a pár neupravených obrázků a jednu kresbu a nakonec jsem přidala moc pěkne video,které jsem našla.Doufám,že jse vám to bude líbit a zvedne vám to náladu.Dam to do celého článku,protože by to zabralo celou stránku.

Kluci spí nazí

14. července 2012 v 16:57 | katy |  Časopisy
Jestli se tvůj tep nezrychlí při pomyšlení na kluky z 1D, určitě se tak stane při čtení tohohle článku! Harry Styles, Louis Tomlinson a Niall Horan se totiž přiznali, že v jejich turné autobusu spí - NAZÍ! Nazí nazí nazí!
Kluci se rozhodně nestyděli povyprávět detaily.
"Je to tak jednodušší!", přiznal Louis, zatímco Harry vtipkoval, že "všechno rád vybalí ven - víš, co tím myslím?".

Pro případ, že bys byla zmatená, co tím myslí, Louis ochotně vysvětluje: "Bylo to v boxerkách celý den, je potřeba nechat to dýchat."

Pochopily jsme to, kluci! Zatímco se ovíváš a snažíš se dostat svůj srdeční rytmus do přijatelného tempa, dovol mi zeptat se na otázku - taky ráda spíš bez oblečení?

Nemyslím si, že bych byla přehnaně zdrženlivá, prostě jen nerada spím nahá. Nezáleží na tom, jestli je v pokoji horko, moje ramena a záda prochladnou a já se pak v noci budím a jsem podrážděná. Moje oblíbené prádlo na spaní je velké pohodlné třičko a krátké šortky.

Myslela jsem si, že ostatní na tom možná budou podobně, něž jsem jela se školou na výlet a tři z mých kámošek tam poskakovaly ve spodním prádle jako od Victoria's secret - až na to, že prádlo jakékoliv tajemství postrádalo.

Nechápejte mě špatně, mám ráda hezké spodní prádlo, jen ne na spaní a už vůbec ne před mými kámoškami!

Ale zpátky ke klukům z One Direction - nemyslím si, že je divné, když někdo spí nahý, ale v turné busu? Plném lidí? Hm. Možná je tochlapská záležitost.
zdroj:bravogirl.cz