Kamarát rozhovor s Niallem

11. července 2012 v 16:09 | katy |  Časopisy
I když sem byla na slovensku a říkala jsem,že to tam nebylo moc dobrý.Tak to mělo 2 výhody přijela jsem trochu opálená a dovezla jsi časopis Kamarát,kde je celá stránka s klukama.Skladá se ze tří části první je rozhovor s Niallem a druhá část jsou novinky a třetí je co můžou a nemůžou dělat.V tomto článku přidám rozhovor a v příštím novinky a pak to třetí.

K:Do soutěže ste vstoupili jako solisti.Bylo těžké začít fungovat jako jeden tým?
Niall:Měli jsme z pekla štěstí,že jsme si perfektně sedli.Od začátku nám to spolu perfektně klapalo a tak je tomu do dnes.Stali se z nás dobří kámoši a spolu jsme dosáhli velmi mnoho za krátku dobu.
K:Ke které skupině z minulosti by jsi přirovnal One Direction
Niall:Simon Cowel o nás často mluví jako o neprofesionální profesionální verzi New Kids On The Block.Asi to zní divně,ale sedí to.Máme rádi zábavu,ale bereme to vážně.
K:Jakou nejlepší radu si dostal od Simona?
Niall:Když jsme skončili ve finále.Simon nám řekl,aby jsme byli takovou skupinou,jakou chceme být a na nic si nehráli.Dál nám tak obrovský pocit svobody.
K:Vnímáš ostatní chlapecké skupiny jako konkurenci?
Niall:To ne,ale pravdou je,že jistá rivalita mezi námi určitě existuje.Všichni jsme v čemsi jiní,každý máme svůj vlastní styl,a a když jsme v ruzných věkových kategoriích,máme taky různých fanoušků.
K:Kdo je tvůj idol?
Niall:Michael Bublé-to je můj absolutní hrdina.Sem jeho oddaný fanoušek,ma svůj vlastní styl a sem do něho uplný blazen.
K:Čeho všeho by jsi chtěl v kariéře dosahnout?
Niall:Všeho co se jen dá,samozřejmě to je sen každého umělce.Už jen to,že jsme mohli být v Austrálii je část splněného snu.Jdeme tak rychlo do předu,že je to až děsivé.Mnozí odborníci říkají,že taková skupina jako je One Direction už dlouho nebyla a nás to přirozeně těší.
K:Pamatuješ si,co si cítil když si po,když si poprvé slyšel váš hit ,,What Makes You Beautiful"?
Niall:Na to nezapomenu asi nikdy.Tuto písničku jsme po prvé slyšeli v jednom z nahravacích studiích ve Švédsku.Představil nám jí chlapík,co skladal pro Backstreet Boys nebo Britney Spears a když nám ji zahrál,okamžitě jsem věděl,že to jsme my.Když jsem jo pustil otcovi,prospěvoval si jí celý den,a to je co říct.Haha!
K:Je ti jasné,že vás nemilují jenom děvčata,ale aji někteří chlapci?Jaký máte z toho pocit?
Niall:Je to úžasné,přesně toho jsme chtěli dosáhnout.Chceme zapůsobit na co největší publikum.Mnoho umělců se dostalo ke slávě hlavně díky gayom.Už dvakrát jsme vystupovali v jedné z největších diskotek v Británii a byli jsme šokováni,kolik fanoušku tam máme.
K:Máš nějaké gay přátelé?
Niall:Můj bratranec je gay a v hudební branži jich pracuje celá hromada.My si vážíme všech fanoušku,nech su odkudkoliv.
K:Chtěl by si jim tímto způsobem něco odkázat?
Niall:Jen tolik,že jim děkujem za jejich úžasnou podporu a budem robit všechno proto,aby jsme je nikdy nesklamali.
K:Jako by jsi pár slovami popsal ostatní kluky ze skupiny?
Niall:Louis je velmi zábavný,šarmantní a spontánní.Harry je taky velmi šarmantní a velmi kudrnatý haha!Zayn má uhrančivý pohled a skvělý imidž.Liam je vysoký,fešák.A já?Já jsem Ir-blond,bílí jako stěna!

PROSÍM NEKOPÍRUJTE A KDYBY JSTE O TO TAK MOC STÁLI TAK ALESPON UVEDTĚ ZDROJ!!!!!DALO MI DO DOST PRÁCE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 11. července 2012 v 16:10 | Reagovat

skvělý rozhovor :)

2 Any :) Any :) | Web | 11. července 2012 v 16:22 | Reagovat

Pěkný rozhovor.

3 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 12. července 2012 v 13:05 | Reagovat

Velmi pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama